Skip to content

Dla Pielęgniarek

Szkolenia dla pielęgniarek służby medycyny pracy

2021

 • Małopolski Ośrodek Medycyny Pracy zaprasza pielęgniarki na szkolenie pt.:

  „Możliwość zatrudnienia osób z pylicą płuc”

  Wykładowca: dr hab. n. med. Renata Złotkowska

  Szkolenie odbędzie się 06.09.2021 r. (poniedziałek) o godz.13:30 w systemie on-line.

  Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu on-line jest wypełnienie zgody marketingowej (pobierz) i odesłanie jej w formie skanu na adres e-mailowy: szkolenia@momp.malopolska.pl. Zgoda dotyczy przetwarzania danych osobowych oraz przesyłania zaproszeń na szkolenia i programy promocji zdrowia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Linki umożliwiające uczestnictwo w szkoleniu online, będą rozsyłane do Państwa na podstawie zamieszczonych w zgodzie marketingowej adresów e-mailowych.

 • 28 wrzesień 2021 r. o godz. 9:00 – 14:30 Serdecznie zapraszamy na bezpłatny KURS MEDYCZNY dla lekarzy i pielęgniarek realizujących zadania służby medycyny pracy.

  Kurs odbędzie się w Sali wykładowej Małopolskiego Ośrodka Medycyny Pracy. Tematem spotkania będzie Repetytorium z medycyny pracy, podczas którego zastaną omówione najważniejsze akty prawne oraz praktyczne aspekty związane ze sprawowaniem profilaktycznej opieki nad pracującymi. Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat oraz 5 punktów edukacyjnych.

  Obowiązuje konieczność wcześniejszego zgłoszenia na adres e-mailowy szkolenia@momp.malopolska.pl lub telefonicznie 12/4242011.

  Osoby, które jeszcze nie dostarczyły zgody marketingowej prosimy o wypełnienie załączonego dokumentu (pobierz) i odesłanie w formie skanu na wyżej podany adres e-mailowy. Zgoda dotyczy przetwarzania danych osobowych oraz przesyłania zaproszeń na szkolenia i programy promocji zdrowia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

2020

2019

2018

2017

2016

Dostępność